NOVÁ ŠKODA FABIA

NOVÁ ŠKODA FABIA v našich autosalonech

Škoda Enyaq iV

Vážení příznivci značky ŠKODA

s radostí a hrdostí Vám představujeme naši čerstvou novinku ŠKODA FABIA, se kterou se můžete blíže seznámit už 16. září 2021!

Od premiéry prvního modelu ŠKODA FABIA uplynulo 22 let a nyní je tu již čtvrtá generace tohoto oblíbeného vozu. Ten nabízí nejvelkorysejší prostor ve své třídě, vyšší komfort a spoustu nových asistenčních systémů, díky nimž bude každá Vaše jízda bezpečnější a pohodlnější.

Kromě dynamického a moderního vzhledu nabízí nová ŠKODA FABIA úžasné možnosti konektivity a sofistikované prvky, které znáte z vyšší řady vozů, jako je například dvouzónová klimatizace CLIMATRONIC.

Škoda Enyaq iv

Přijďte se podívat

NOVÁ FABIA se zkrátka může pochlubit tradičními přednostmi vozů ŠKODA a věříme, že bude pokračovat v oslnivém úspěchu předchozích modelů.

Jsme si jisti, že až navštívíte náš showroom a vyzkoušíte si nový model ŠKODA FABIA na vlastní kůži, budete nadšeni stejně jako my. Nezapomeňte si do diáře zapsat termín Vaší návštěvy!

Těšíme se na Vás od 16. září. Občerstvení zajíštěno.

Return
+


FASCINUJÍCÍ NA POHLED

Nová FABIA představuje další krok ve vývoji designového jazyka značky ŠKODA. Působí sportovním a zároveň vlídným dojmem. Je navržena tak, že budete objevovat zajímavé detaily bez ohledu na to, z jakého úhlu se na ni podíváte. Díky nejlepší aerodynamice ve své třídě dosahuje nová FABIA nejnižšího součinitele odporu vzduchu (od 0,28).


SOFISTIKOVANÝ A PROSTORNÝ INTERIÉR

Interiér vozu je propracovaný do nejmenších detailů a prostorný ve všech směrech. Komfort cestujících vpředu i vzadu dokonale doplňuje široká nabídka bezkonkurenčních chytrých řešení Simply Clever. Nová FABIA nyní nabízí bezesporu největší zavazadlový prostor ve své třídě (380 litrů).


MODERNÍ TECHNOLOGIE

Nejmodernější vymoženosti a bezpečnostní prvky se o vás postarají na každé cestě. Můžete se spolehnout na moderní a bezpečný design, až 9 airbagů a asistenční systémy pro řízení i parkování. Pro vaše pohodlí je k dispozici dvouzónová klimatizace, rozsáhlé možnosti konektivity, volitelné střešní panoramatické okno a další prvky.

NEJPOKROČILEJŠÍ ASISTENČNÍ SYSTÉMY


AUTOMATICKÉ PARKOVÁNÍ

Zaparkovat nikdy nebylo snazší. Stačí stisknout to správné tlačítko.


LED SVĚTLA

Špičková LED technika přináší vyšší výkon, nižší spotřebu energie a nové bezpečnostní funkce.


ASISTOVANÁ JÍZDA 2.0

Asistovaná jízda 2.0 přebírá částečnou kontrolu nad vozem, aby vám usnadnila řízení a sledování provozu.


BEZPEČNOSTNÍ ASISTENT

Nová FABIA učiní vaši každodenní jízdu co nejbezpečnější.